Nasza firma narodziła się przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe piękno i zdrowie tkwią w sile natury.
Jak przystało na prawdziwy „Archipelag” , w naszym sklepie oferujemy mnóstwo wysokiej jakości kosmetyków naturalnych, organicznych, ekologicznych w rozsądnych, ale też zróżnicowanych cenach. Wychodzimy z założenia i chcemy Ci pokazać, że zdrowe i ekologiczne niekoniecznie musi oznaczać drogie i trudno dostępne. W sklepie Archipelag Piękna dostępne są zdrowe i ekologiczne produkty, które zachwycają jakością, a zarazem kosztują tyle samo lub niewiele więcej co konwencjonalne produkty pielęgnacyjne. Składniki naturalne są dużo lepiej wchłaniane i przyswajane przez skórę w porównaniu do chemicznych substancji zawartych w tradycyjnych kosmetykach drogeryjnych.
Oferowane przez nas kosmetyki pochodzą one z różnorodnych zakątków świata (Polska i inne kraje europejskie, Ameryka Południowa, Afryka, Azja) od znanych, cenionych i sprawdzonych producentów. Są zdrowe i bezpieczne w użyciu i codziennej pielęgnacji. Pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych i alergennych (np. olejów mineralnych, parafiny, parabenów, silikonów, sztucznych barwników). Oprócz zdrowotnych składników organicznych pochodzenia roślinnego zawierają też duże ilości różnorodnych substancji odżywczych, takich jak minerały i witaminy.
W najbliższych miesiącach planujemy wprowadzić również do sprzedaży zdrową żywność pochodzącą z upraw ekologicznych.
Naszym nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dokonując zakupów w sklepie Archipelag Piękna możesz liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby każdy klient naszego sklepu był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z poziomu naszej obsługi oraz jakości oferowanych przez nas produktów. Dostosowując się do potrzeb i sugestii naszych klientów, konsekwentnie dążymy do spełniania wszystkich oczekiwań konsumenckich.
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wszystkich transakcji realizowanych w naszym sklepie oraz szybką realizację zamówień. Do każdego zakupu dołączamy na życzenie fakturę VAT.
Stale poszerzamy asortyment oferowanych przez nas produktów. Pragniemy, aby nasz sklep był utożsamiany z prawdziwym, zdrowym Archipelagiem Piękna, gdzie można znaleźć wszystkie skarby kosmetyczne niezbędne do pielęgnacji urody. Czekamy na Twoje sugestie, jakie produkty i których producentów powinniśmy wprowadzić do naszego asortymentu. Ponieważ lubimy wyzwania, zmobilizujemy wszystkie siły, aby poszukiwane przez Ciebie produkty znalazły się w naszej ofercie.